Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-MERCEDES-BENZ G (LONG) (1989-2019) GUMOVÉ KOBERCE-MERCEDES-BENZ G (LONG) (1989-2019) GUMOVÉ KOBERCE
MERCEDES-BENZ G (LONG) GUMOVÉ KOBERCE (1989-2019)
872
776

MERCEDES-BENZ G (LONG) GUMOVÉ KOBERCE (1989-2019)

-MERCEDES-BENZ G (LONG) (1989-2019) GUMOVÉ KOBERCE-MERCEDES-BENZ G (LONG) (1989-2019) GUMOVÉ KOBERCE
MERCEDES-BENZ G (LONG) (1989-2019) GUMOVÉ KOBERCE (GUZU)
MERCEDES-BENZ G (LONG) (1989-2019) GUMOVÉ KOBERCE (GUZU)
MERCEDES-BENZ G (LONG) (2007-2019) GUMOVÉ KOBERCE (3D NOVLINE)
MERCEDES-BENZ G (LONG) (2007-2019) GUMOVÉ KOBERCE (3D NOVLINE)
 • Rozměrově přesná gumová rohož, je vyrobena podle modelu vyrobeného pro konkrétní typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobe na pouze pro vaše auto. Není univerzální.
 • Chrání vaše auto kdykoli během roku v souladu s povětrnostními podmínkami.
 • Galerie zobrazuje originální fotografii produktu
 • Všechny gumové rohože jsou vyráběny na základě vlastního vzorku výrobce a dělají je na základě vlastního návrhu, protovypadají v závislosti na výrobci odlišně, ale rozměrová přesnost je stejná
 • Gumové autokoberece má 1,2 cm okraj
 • Dostupné jsou pouze v černé barvě
 • Gumový autokoberec má upevňovací body (patenty, fixace)
 • Na pryžových autokobercích mohou chybět fixace, na přání umíme dodat upevňovací kotouče jakéhokoli tvaru, designu i v barvě
 • Gumový autokoberec je snadno čistitelný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z továren v České republice, Polsku a Německu.
 • Naše hlavní značky jsou: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo dotazy, napište je do poznámek, která se vám ukáže na konci objednávky, a my je vezmeme v úvahu.

11
Úspory 96 Kč
776
872
Podrobnosti
Gumové Koberce Mercedes-Benz G (Long) je vysoce kvalitní autodoplňek určený pro modely vyrobené v letech 1989 až 2019. Číslo artiklu 20416, tato pryžová podložka přesně pasuje na podlahu modelů Mercedes-Benz G (Long) a chrání ji před nečistotami, kapalinami a poškozením.

Tato pryžová podložka je speciálně navržena k ochraně interiéru vozu, zabraňující vnikání nečistot a kapalin do podlahy. Díky vysokým obroučkám účinně zadržuje nečistoty a vlhkost, takže jej lze snadno vyjmout a udržovat v čistotě. Materiál gumové rohože je navíc odolný a snadno se čistí, takže si zachová svůj původní stav po mnoho let.

Gumové Koberce Mercedes-Benz G (Long) je vynikající volbou pro ti, kteří chtějí ochránit podlahu svého vozu před opotřebením. Pohodlně se vejde na podlahu auta, aniž by se během používání posouvalo nebo posouvalo. Detailní vzor gumové rohože dodává interiéru vozu stylový vzhled a navíc ji lze snadno kombinovat s různými prvky interiéru.

Gumové Koberce Mercedes-Benz G (Long) je praktická a stylový doplněk do auta, který nejen ochrání interiér vozu, ale také jej esteticky vylepší. Pokud hledáte tu nejkvalitnější ochranu podlahy vašeho auta, pak by pro vás mohla být tato Gumové Koberce ideální volbou. Nenechte podlahu ušpinit a poškodit, vyberte si spolehlivou a odolnou gumovou rohož pro modely Mercedes-Benz G (Long)!
Údaje
EAN číslo:
20416
doplňky