Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

CHEVROLET 3D GUMOVÉ KOBERCE

CHEVROLET 3D gumové autokoberce. Jestli hledáte autokoberce s nejvyšším kvalitou, sáhněte určitě po výrobcích FROGUM, produktech ze série NO.77 a ARTISTAR.


7produkt 17

Jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu TPE gumy. Vyznačuje se vysokou odolností proti různým poškozením a dlouhou životností.
Tyto 3D autokoberce mají dostatečně vysoký okraj, proto jsou u majitelů automobilů velmi oblíbené. Mnoho majitelů je nespokojených s klasickými koberci, které mají nízký okraj a proto nemohou dostatečně ochránit před vodou, blatem či sněhem z bot. Z tohoto důvodu se výrobci snažili vyvinout autokoberce vyšší kategorie, která dostala pojmenování 3D.
3D gumové autokoberce mají vysokou ochranou hranu, která chrání podlahu interiéru, boční plochy čalounění a stoupaní pod pedály.
Díky inovativní laser technologii se autokoberce vyrábějí na základě 3D skenování podlahy auta, čímž je zaručený dokonale přesný produkt, není zapotřebí žádných úprav, jsou dokonale přizpůsobené. Jsou dostupné pouze v černé barvě, fixace/upevnění je přímo na autokoberci.
Povrch 3D autokoberců je protiskluzný, proto je řízení vozidla bezpečné.
Tyto gumové autokoberce mohou být stylovým doplňkem vašeho auta, jsou velmi jednoduché na údržbu. Přispějí tak k vytvoření exkluzivního interiéru vašeho vozidla.