Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-PEUGEOT BOXER DVOJITÁ KABINA (2014-) GUMOVÉ KOBERCE-PEUGEOT BOXER DVOJITÁ KABINA (2014-) GUMOVÉ KOBERCE
PEUGEOT BOXER DVOJITÁ KABINA GUMOVÉ KOBERCE (2014-2022)
1 447
1 374

PEUGEOT BOXER DVOJITÁ KABINA GUMOVÉ KOBERCE (2014-2022)

-PEUGEOT BOXER DVOJITÁ KABINA (2014-) GUMOVÉ KOBERCE-PEUGEOT BOXER DVOJITÁ KABINA (2014-) GUMOVÉ KOBERCE
PEUGEOT BOXER DVOJITÁ KABINA (2014-) GUMOVÉ KOBERCE
PEUGEOT BOXER DVOJITÁ KABINA (2014-) GUMOVÉ KOBERCE
 • Rozměrově přesná gumová rohož, je vyrobena podle modelu vyrobeného pro konkrétní typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobe na pouze pro vaše auto. Není univerzální.
 • Chrání vaše auto kdykoli během roku v souladu s povětrnostními podmínkami.
 • Galerie zobrazuje originální fotografii produktu
 • Všechny gumové rohože jsou vyráběny na základě vlastního vzorku výrobce a dělají je na základě vlastního návrhu, protovypadají v závislosti na výrobci odlišně, ale rozměrová přesnost je stejná
 • Gumové autokoberece má 1,2 cm okraj
 • Dostupné jsou pouze v černé barvě
 • Gumový autokoberec má upevňovací body (patenty, fixace)
 • Na pryžových autokobercích mohou chybět fixace, na přání umíme dodat upevňovací kotouče jakéhokoli tvaru, designu i v barvě
 • Gumový autokoberec je snadno čistitelný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z továren v České republice, Polsku a Německu.
 • Naše hlavní značky jsou: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo dotazy, napište je do poznámek, která se vám ukáže na konci objednávky, a my je vezmeme v úvahu.

5
Úspory 73 Kč
1 374
1 447
Podrobnosti
PEUGEOT BOXER DVOJITÁ PRYŽOVÁ PODLOŽKA je vysoce kvalitní, přesně padnoucí autopotah, který byl speciálně navržen pro verzi Peugeot Boxer s dvojitou kabinou. Číslo položky je 78910 a je kompatibilní s modely vyrobenými v letech 2014-2022.

Tato Gumové Koberce poskytuje jedinečnou ochranu interiéru vašeho vozu, zabraňuje pronikání nečistot, prachu, vlhkosti a dalších nečistot a jejich poškození. v podlahové rohoži vozidla. To zajišťuje delší životnost a čistotu uvnitř vozu.

Materiál gumové rohože je vysoce kvalitní, odolný a trvanlivý. Snadno se čistí, stačí omýt mýdlem a vodou nebo otřít vlhkým hadříkem. Skvrny a nečistoty se bát nemusíte, protože je lze z gumové rohože snadno odstranit.

Gumové Koberce má přesné rozměry, takže se perfektně hodí do modelu Peugeot Boxer s dvojitou kabinou. Během používání neklouže ani se neposouvá, což zajišťuje bezpečnost řidiče a cestujících ve voze.

Díky praktickému a funkčnímu designu produktu jej lze snadno a rychle nainstalovat do automobilu a lze je stejně snadno sejmout, když je nutné čištění nebo výměnu.

Vzhledem k tomu, PEUGEOT BOXER DVOJITÁ PRYŽOVÁ PODLOŽKA je spolehlivý a účinný autopotah, který poskytuje ochranu interiéru vozu. a zároveň poskytuje snadné čištění a pohodlné každodenní použití. S touto gumovou rohoží si můžete být jisti, že interiér vašeho auta zůstane vždy čistý a uklizený.
Údaje
EAN číslo:
78910
doplňky