Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-FIAT DUCATO DVOJITÁ KABINA (2014-) GUMOVÉ KOBERCE
FIAT DUCATO DVOJITÁ KABINA GUMOVÉ KOBERCE (2014-2022)
1 447
1 374

FIAT DUCATO DVOJITÁ KABINA GUMOVÉ KOBERCE (2014-2022)

-FIAT DUCATO DVOJITÁ KABINA (2014-) GUMOVÉ KOBERCE
FIAT DUCATO DVOJITÁ KABINA (2014-) GUMOVÉ KOBERCE
FIAT DUCATO DVOJITÁ KABINA (2014-) GUMOVÉ KOBERCE
 • Rozměrově přesná gumová rohož, je vyrobena podle modelu vyrobeného pro konkrétní typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobe na pouze pro vaše auto. Není univerzální.
 • Chrání vaše auto kdykoli během roku v souladu s povětrnostními podmínkami.
 • Galerie zobrazuje originální fotografii produktu
 • Všechny gumové rohože jsou vyráběny na základě vlastního vzorku výrobce a dělají je na základě vlastního návrhu, protovypadají v závislosti na výrobci odlišně, ale rozměrová přesnost je stejná
 • Gumové autokoberece má 1,2 cm okraj
 • Dostupné jsou pouze v černé barvě
 • Gumový autokoberec má upevňovací body (patenty, fixace)
 • Na pryžových autokobercích mohou chybět fixace, na přání umíme dodat upevňovací kotouče jakéhokoli tvaru, designu i v barvě
 • Gumový autokoberec je snadno čistitelný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z továren v České republice, Polsku a Německu.
 • Naše hlavní značky jsou: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo dotazy, napište je do poznámek, která se vám ukáže na konci objednávky, a my je vezmeme v úvahu.

5
Úspory 73 Kč
1 374
1 447
Podrobnosti
Gumové Koberce do dvojité kabiny Fiat Ducato je ideálním doplňkem pro modely Fiat Ducato vyrobené v letech 2014 až 2022. Speciálně navržená pryžová rohož přesně padne na podlahu vozidla a poskytuje tak dokonalou ochranu před nečistotami, prachem, vlhkostí a dalšími nečistotami.

Gumové Koberce z odolného materiálu se snadno čistí, takže z ní lze snadno odstranit nečistoty a lze snadno udržovat čistotu interiéru vozidla. Textura koberce zajišťuje přilnavost, takže se můžete vyhnout uklouznutí i při jízdě s vozidlem.

Díky materiálu střechy pryžové rohože je extrémně odolná a odolná a dlouhodobě si zachovává svůj původní stav a kvalitu. Neklouže a neprohýbá se, takže zaručuje bezpečné použití v interiéru vozidla.

Číslo výrobku pryžové rohože je 78904, takže ji lze snadno identifikovat a objednat pro odpovídající modely Fiat Ducato. Výrobek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, takže poskytuje spolehlivou a dlouhodobou ochranu interiéru vozidla.

Chraňte interiér svého vozidla Fiat Ducato s dvojitou kabinou před nečistotami a oděrem pomocí pryžové rohože s dvojitou kabinou Fiat Ducato, aby byl interiér vašeho vozu vždy čistý a uklizený! Pohodlná a praktická Gumové Koberce nejen dodává interiéru vozu estetický vzhled, ale také jej dlouhodobě chrání před opotřebením a nečistotami.
Údaje
EAN číslo:
78904
doplňky