Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-HONDA CIVIC (FK) (2012-2017) GUMOVÉ KOBERCE
HONDA CIVIC (FK) GUMOVÉ KOBERCE (2012-2017)
807
713

HONDA CIVIC (FK) GUMOVÉ KOBERCE (2012-2017)

-HONDA CIVIC (FK) (2012-2017) GUMOVÉ KOBERCE
HONDA CIVIC (FK) (2012-2017) GUMOVÉ KOBERCE (Rigum)
HONDA CIVIC (FK) (2012-2017) GUMOVÉ KOBERCE (Rigum)
HONDA CIVIC (FK) (2012-2017) GUMOVÉ KOBERCE (3D NOVLINE)
HONDA CIVIC (FK) (2012-2017) GUMOVÉ KOBERCE (3D NOVLINE)
 • Rozměrově přesná gumová rohož, je vyrobena podle modelu vyrobeného pro konkrétní typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobe na pouze pro vaše auto. Není univerzální.
 • Chrání vaše auto kdykoli během roku v souladu s povětrnostními podmínkami.
 • Galerie zobrazuje originální fotografii produktu
 • Všechny gumové rohože jsou vyráběny na základě vlastního vzorku výrobce a dělají je na základě vlastního návrhu, protovypadají v závislosti na výrobci odlišně, ale rozměrová přesnost je stejná
 • Gumové autokoberece má 1,2 cm okraj
 • Dostupné jsou pouze v černé barvě
 • Gumový autokoberec má upevňovací body (patenty, fixace)
 • Na pryžových autokobercích mohou chybět fixace, na přání umíme dodat upevňovací kotouče jakéhokoli tvaru, designu i v barvě
 • Gumový autokoberec je snadno čistitelný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z továren v České republice, Polsku a Německu.
 • Naše hlavní značky jsou: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo dotazy, napište je do poznámek, která se vám ukáže na konci objednávky, a my je vezmeme v úvahu.

12
Úspory 94 Kč
713
807
Podrobnosti
Gumové Koberce Honda Civic (FK) je vysoce kvalitní autodoplňek speciálně navržený pro modely 2012-2017. Produkt označený objednacím číslem 21921 může být ideální volbou pro ty, kteří chtějí ochránit podlahu svého vozu před špínou, nečistotami a vlhkostí.

Autokoberce jsou nesmírně důležité pro udržení čistoty a hygieny interiéru vozu. Design pryžové rohože Honda Civic přesně padne na podlahu vozu a poskytuje tak kompletní ochranu před různými nečistotami. Koberec s vysokým okrajem zabraňuje pronikání nečistot a vlhkosti na podlahu vozu, takže vnitřek vozu se snadno udržuje čistý.

Materiál gumové rohože je odolný a snadno se čistí, takže dokáže ochránit váš vůz na mnoho let. Materiál je odolný vůči povětrnostním vlivům a teplu, takže poskytuje dostatečnou ochranu i v extrémních teplotních podmínkách.

Praktická Gumové Koberce se dá snadno nasadit i sundat, takže ji lze v případě potřeby pohodlně vyměnit. Díky speciálnímu designu zůstává rohož stabilní na podlaze vozu, není tedy nutné je neustále upravovat.

Gumové Koberce Honda Civic je důležitá nejen pro ochranu podlahy, ale také esteticky obnoví interiér vašeho vozu. Vysoce estetický vzhled koberce dokonale ladí s designem interiéru Hondy Civic a dodává vašemu vozu stylový a dobře upravený vzhled.

Celkově pryžová podložka Honda Civic (FK) (2012- 2017) může být vynikající volbou pro ty, kteří chtějí ochránit interiér svého vozu a zároveň mu dodat estetický vzhled. Kvalitní materiál a precizní zpracování zaručují, že vašemu vozu poskytne dokonalou ochranu po mnoho let.
Údaje
EAN číslo:
21921
doplňky