Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-FORD TRANSIT CONNECT (2002-2014) GUMOVÉ KOBERCE
FORD TRANSIT CONNECT GUMOVÉ KOBERCE (2002-2014)
660
587

FORD TRANSIT CONNECT GUMOVÉ KOBERCE (2002-2014)

-FORD TRANSIT CONNECT (2002-2014) GUMOVÉ KOBERCE
FORD TRANSIT CONNECT (2002-2014) GUMOVÉ KOBERCE
FORD TRANSIT CONNECT (2002-2014) GUMOVÉ KOBERCE
 • Rozměrově přesná gumová rohož, je vyrobena podle modelu vyrobeného pro konkrétní typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobe na pouze pro vaše auto. Není univerzální.
 • Chrání vaše auto kdykoli během roku v souladu s povětrnostními podmínkami.
 • Galerie zobrazuje originální fotografii produktu
 • Všechny gumové rohože jsou vyráběny na základě vlastního vzorku výrobce a dělají je na základě vlastního návrhu, protovypadají v závislosti na výrobci odlišně, ale rozměrová přesnost je stejná
 • Gumové autokoberece má 1,2 cm okraj
 • Dostupné jsou pouze v černé barvě
 • Gumový autokoberec má upevňovací body (patenty, fixace)
 • Na pryžových autokobercích mohou chybět fixace, na přání umíme dodat upevňovací kotouče jakéhokoli tvaru, designu i v barvě
 • Gumový autokoberec je snadno čistitelný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z továren v České republice, Polsku a Německu.
 • Naše hlavní značky jsou: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo dotazy, napište je do poznámek, která se vám ukáže na konci objednávky, a my je vezmeme v úvahu.

11
Úspory 73 Kč
587
660
Podrobnosti
Gumové Koberce Ford Transit Connect je vysoce kvalitní, odolný produkt navržený speciálně pro modely 2002-2014. Znáte-li číslo výrobku, můžete snadno identifikovat a zakoupit správnou velikost a tvar gumové rohože pro vaše vozidlo.

Tato Gumové Koberce poskytuje dokonalou ochranu podlahy vašeho vozu před opotřebením, nečistotami a jiným poškozením. Materiál je odolný a snadno se čistí, takže si dlouhodobě zachovává estetický vzhled a dobrý stav. Kromě toho je tvar a posazení gumové rohože také perfektní, čímž je zajištěno přesné a bezchybné přilnutí k podlaze vozu.

Gumovou rohož lze snadno nainstalovat a sejmout, takže můžete snadno udržíte interiér vašeho vozu čistý a svěží. Díky svému speciálnímu materiálu nejen chrání podlahu před nečistotami a vlhkostí, ale také poskytuje protiskluzový povrch a zvyšuje tak bezpečnost a pohodlí jízdy.

Pryžová rohož Ford Transit Connect je praktická a dobře navržený doplněk, který nejen poskytuje ochranu podlahy vašeho vozu, ale také mu propůjčuje estetický vzhled. Pokud je pro vás důležité udržovat stav exteriéru a interiéru vašeho vozu, pak může být tato Gumové Koberce pro vás ideální volbou.

Nenechte podlahu vašeho vozu poškodit nebo špinavé! Pořiďte si gumovou rohož Ford Transit Connect a užijte si čas strávený ve svém autě v čistém a uspořádaném prostředí!
Údaje
EAN číslo:
21254
doplňky