Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-RENAULT MODUS (2004-2012) GUMOVÉ KOBERCE-RENAULT MODUS (2004-2012) GUMOVÉ KOBERCE
RENAULT MODUS GUMOVÉ KOBERCE (2004-2012)
786
694

RENAULT MODUS GUMOVÉ KOBERCE (2004-2012)

-RENAULT MODUS (2004-2012) GUMOVÉ KOBERCE-RENAULT MODUS (2004-2012) GUMOVÉ KOBERCE
RENAULT MODUS (2004-2012) GUMOVÉ KOBERCE
RENAULT MODUS (2004-2012) GUMOVÉ KOBERCE
 • Rozměrově přesná gumová rohož, je vyrobena podle modelu vyrobeného pro konkrétní typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobe na pouze pro vaše auto. Není univerzální.
 • Chrání vaše auto kdykoli během roku v souladu s povětrnostními podmínkami.
 • Galerie zobrazuje originální fotografii produktu
 • Všechny gumové rohože jsou vyráběny na základě vlastního vzorku výrobce a dělají je na základě vlastního návrhu, protovypadají v závislosti na výrobci odlišně, ale rozměrová přesnost je stejná
 • Gumové autokoberece má 1,2 cm okraj
 • Dostupné jsou pouze v černé barvě
 • Gumový autokoberec má upevňovací body (patenty, fixace)
 • Na pryžových autokobercích mohou chybět fixace, na přání umíme dodat upevňovací kotouče jakéhokoli tvaru, designu i v barvě
 • Gumový autokoberec je snadno čistitelný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z továren v České republice, Polsku a Německu.
 • Naše hlavní značky jsou: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo dotazy, napište je do poznámek, která se vám ukáže na konci objednávky, a my je vezmeme v úvahu.

12
Úspory 92 Kč
694
786
Podrobnosti
Gumové Koberce Renault Modus je vysoce kvalitní autodoplňek speciálně navržený pro období výroby 2004 až 2012. Číslo dílu produktu je 20333 pro snadnou identifikaci správného typu vozu.

Tato pryžová rohož poskytuje dokonalou ochranu podlahy vašeho vozu před opotřebením, skvrnami a jiným poškozením. Tvar a velikost, speciálně navržené pro modely Renault Modus, zajišťují, že perfektně sedí na podlaze vozu, aniž by klouzaly nebo rušily při jízdě.

Materiál je odolný a snadno se čistí, takže má dlouhou životnost a snadnou údržbu Při správné péči a pravidelném čištění si tato Gumové Koberce zachová svůj původní stav a estetickou krásu po mnoho let.

Pryžová rohož Renault Modus poskytuje nejen praktickou ochranu podlahy vozu, ale může být také stylový doplněk do interiéru vozu. Černá barva a elegantní textura propůjčují interiéru vozu skutečnou krásu, rozjasňují jej a dodávají mu jedinečný styl.

Velkou výhodou pro majitele vozů je, že je lze snadno a rychle vyměnit staré nebo poškozené pryžové koberce s touto prémiovou kvalitou pryžových koberců Renault Modus, které zlepšují vzhled vozu a chrání podlahu.

Celkově jsou pryžové koberce Renault Modus vynikající volbou pro ty. kteří chtějí chránit interiér svého vozu a zároveň mu dodat stylový a jedinečný vzhled. Vynikající kvalita, odolné materiály a precizní střih zaručují, že tato Gumové Koberce bude dlouhodobě poskytovat vynikající služby ve voze.
Údaje
EAN číslo:
20333
doplňky