Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-OPEL CORSA D VAN (FURGON) (2006-2015) GUMOVÉ KOBERCE-OPEL CORSA D VAN (FURGON) (2006-2015) GUMOVÉ KOBERCE
OPEL CORSA D VAN (FURGON) GUMOVÉ KOBERCE (2006-2015)
692
619

OPEL CORSA D VAN (FURGON) GUMOVÉ KOBERCE (2006-2015)

-OPEL CORSA D VAN (FURGON) (2006-2015) GUMOVÉ KOBERCE-OPEL CORSA D VAN (FURGON) (2006-2015) GUMOVÉ KOBERCE
OPEL CORSA D VAN (FURGON) (2006-2015) GUMOVÉ KOBERCE
OPEL CORSA D VAN (FURGON) (2006-2015) GUMOVÉ KOBERCE
 • Rozměrově přesná gumová rohož, je vyrobena podle modelu vyrobeného pro konkrétní typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobe na pouze pro vaše auto. Není univerzální.
 • Chrání vaše auto kdykoli během roku v souladu s povětrnostními podmínkami.
 • Galerie zobrazuje originální fotografii produktu
 • Všechny gumové rohože jsou vyráběny na základě vlastního vzorku výrobce a dělají je na základě vlastního návrhu, protovypadají v závislosti na výrobci odlišně, ale rozměrová přesnost je stejná
 • Gumové autokoberece má 1,2 cm okraj
 • Dostupné jsou pouze v černé barvě
 • Gumový autokoberec má upevňovací body (patenty, fixace)
 • Na pryžových autokobercích mohou chybět fixace, na přání umíme dodat upevňovací kotouče jakéhokoli tvaru, designu i v barvě
 • Gumový autokoberec je snadno čistitelný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z továren v České republice, Polsku a Německu.
 • Naše hlavní značky jsou: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo dotazy, napište je do poznámek, která se vám ukáže na konci objednávky, a my je vezmeme v úvahu.

11
Úspory 73 Kč
619
692
Podrobnosti
Gumové Koberce Opel Corsa D Van je vysoce kvalitní autodoplňek, který se perfektně hodí k podlaze modelů Opel Corsa D Van vyrobených v letech 2006-2015. Číslo výrobku je 20297, což jej jednoznačně identifikuje pro vozidla správného typu a roku.

Speciálně navržený tvar pryžové rohože umožňuje, aby se přesně přizpůsobila konkávnímu tvaru vozu. podlahu, čímž poskytuje maximální ochranu podlahy vozu před nečistotami, blátem, vodou a jinými zdroji nečistot. Materiál koberce je odolný a snadno se čistí a zajišťuje tak dlouhou životnost autokoberce.

Gumové Koberce Opel Corsa D Van dodává interiéru vozu stylový a elegantní vzhled a chrání jej před opotřebením a nečistotami. Koberec se snadno instaluje a odstraňuje, takže se snadno čistí. Koberec díky antialergennímu materiálu nejen udrží interiér vozidla v čistotě, ale i zdraví cestujících poskytuje dostatečnou ochranu podlaze vozu. Výrobek lze snadno čistit vlhkým hadříkem nebo vlhkým hadříkem a v případě potřeby také mýdlovou vodou.

Gumové Koberce Opel Corsa D Van se doporučuje jak pro ty, kteří chtějí chránit podlahu svého vozu od nečistot a pro ty, kteří chtějí stylový vzhled interiéru svého vozidla. Snadno čistitelná pryžová rohož z odolného materiálu je ideální volbou pro bezstarostnou jízdu a ochranu interiéru vozu.
Údaje
EAN číslo:
20297
doplňky