Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-KIA CARENS (UN) (2006-2012) GUMOVÉ KOBERCE-KIA CARENS (UN) (2006-2012) GUMOVÉ KOBERCE
KIA CARENS (UN) GUMOVÉ KOBERCE (2006-2012)
786
694

KIA CARENS (UN) GUMOVÉ KOBERCE (2006-2012)

-KIA CARENS (UN) (2006-2012) GUMOVÉ KOBERCE-KIA CARENS (UN) (2006-2012) GUMOVÉ KOBERCE
KIA CARENS (UN) (2006-2012) GUMOVÉ KOBERCE (Rigum)
KIA CARENS (UN) (2006-2012) GUMOVÉ KOBERCE (Rigum)
KIA CARENS (UN) (2006-2012) GUMOVÉ KOBERCE (Guzu)
KIA CARENS (UN) (2006-2012) GUMOVÉ KOBERCE (Guzu)
 • Rozměrově přesná gumová rohož, je vyrobena podle modelu vyrobeného pro konkrétní typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobe na pouze pro vaše auto. Není univerzální.
 • Chrání vaše auto kdykoli během roku v souladu s povětrnostními podmínkami.
 • Galerie zobrazuje originální fotografii produktu
 • Všechny gumové rohože jsou vyráběny na základě vlastního vzorku výrobce a dělají je na základě vlastního návrhu, protovypadají v závislosti na výrobci odlišně, ale rozměrová přesnost je stejná
 • Gumové autokoberece má 1,2 cm okraj
 • Dostupné jsou pouze v černé barvě
 • Gumový autokoberec má upevňovací body (patenty, fixace)
 • Na pryžových autokobercích mohou chybět fixace, na přání umíme dodat upevňovací kotouče jakéhokoli tvaru, designu i v barvě
 • Gumový autokoberec je snadno čistitelný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z továren v České republice, Polsku a Německu.
 • Naše hlavní značky jsou: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo dotazy, napište je do poznámek, která se vám ukáže na konci objednávky, a my je vezmeme v úvahu.

12
Úspory 92 Kč
694
786
Podrobnosti
Čistota a ochrana interiéru vozu hrají klíčovou roli během cest. Gumové Koberce KIA CARENS (UN) je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí chránit podlahu svého vozu před špínou, vlhkostí a jinými nečistotami.

Gumové Koberce je speciálně navržena pro rok 2006-2012 KIA CARENS (UN) tak dokonale padne k podlaze vozu bez nutnosti ručního řezání nebo tvarování. Díky číslu artiklu ji lze snadno identifikovat a nalézt v prodejnách nebo internetových obchodech.

Materiál pryžové rohože je odolný a snadno se čistí, čímž zajišťuje dlouhou životnost ve voze. Díky lepícímu povrchu a přesnému lícování neklouže po podlaze, takže jej lze bezpečně používat za jakýchkoli podmínek. Jeho vysoký okraj zabraňuje rozlití tekutin a nečistot po podlaze vozu, takže jej lze snadno a rychle udržovat v čistotě. Materiál je odolný vůči UV záření, takže časem nevybledne a zachovává si původní barvu a kvalitu.

Gumové Koberce KIA CARENS (UN) je ideální volbou pro ty, kteří chtějí chránit interiér svého vozu a dlouho si budou užívat čistotu a pohodlí svého vozu po celá léta. Nedovolte, aby se podlaha vašeho vozu poškodila nebo ušpinila – vyberte si pryžové koberce KIA CARENS (UN) a užívejte si dobře udržovaný a chráněný interiér vozu!
Údaje
EAN číslo:
20258
doplňky