Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-IVECO DAILY (2000-2014) GUMOVÉ KOBERCE-IVECO DAILY (2000-2014) GUMOVÉ KOBERCE
IVECO DAILY GUMOVÉ KOBERCE (2000-2014)
849
745

IVECO DAILY GUMOVÉ KOBERCE (2000-2014)

-IVECO DAILY (2000-2014) GUMOVÉ KOBERCE-IVECO DAILY (2000-2014) GUMOVÉ KOBERCE
IVECO DAILY (2000-2014) GUMOVÉ KOBERCE
IVECO DAILY (2000-2014) GUMOVÉ KOBERCE
 • Rozměrově přesná gumová rohož, je vyrobena podle modelu vyrobeného pro konkrétní typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobe na pouze pro vaše auto. Není univerzální.
 • Chrání vaše auto kdykoli během roku v souladu s povětrnostními podmínkami.
 • Galerie zobrazuje originální fotografii produktu
 • Všechny gumové rohože jsou vyráběny na základě vlastního vzorku výrobce a dělají je na základě vlastního návrhu, protovypadají v závislosti na výrobci odlišně, ale rozměrová přesnost je stejná
 • Gumové autokoberece má 1,2 cm okraj
 • Dostupné jsou pouze v černé barvě
 • Gumový autokoberec má upevňovací body (patenty, fixace)
 • Na pryžových autokobercích mohou chybět fixace, na přání umíme dodat upevňovací kotouče jakéhokoli tvaru, designu i v barvě
 • Gumový autokoberec je snadno čistitelný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z továren v České republice, Polsku a Německu.
 • Naše hlavní značky jsou: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo dotazy, napište je do poznámek, která se vám ukáže na konci objednávky, a my je vezmeme v úvahu.

12
Úspory 104 Kč
745
849
Podrobnosti
Gumové Koberce IVECO Daily je vysoce kvalitní odolný doplněk do auta, který perfektně padne na podlahu modelů IVECO Daily vyrobených v letech 2000 až 2014. Výrobek, který lze snadno identifikovat a objednat na základě čísla zboží a který zaručeně odpovídá danému typu.

Gumové Koberce je důležitým doplňkem automobilu, protože chrání interiér vozu vozidlo před nečistotami, opotřebením a jiným poškozením. Vysoce kvalitní Gumové Koberce zajišťuje dlouhou životnost a snadno se čistí, takže interiér vozu zůstává vždy čistý a uklizený.

Gumové Koberce IVECO Daily je speciálně navržena pro konkrétní model, takže se perfektně hodí k podlaze auta. Koberec z vysoce kvalitního materiálu nejen dobře vypadá v interiéru vozu, ale poskytuje i bezpečnost pro řidiče a cestující. Protiskluzový povrch pod kobercem zajišťuje, že koberec zůstane pevně na svém místě, čímž se minimalizuje riziko nehod. Rohož z pružného materiálu se dá snadno tvarovat, takže se snadno přizpůsobí podlaze jakékoli velikosti či tvaru auta.

Gumové Koberce IVECO Daily je dlouhodobou investicí do ochrany vozu, protože poskytuje nejen pohodlí a estetiku, ale také chrání jeho interiér před škodlivými vlivy počasí a vnější kontaminací. Pokud chcete svému vozidlu zajistit dlouhou životnost a vzhled, vyberte si pryžové koberce IVECO Daily a užijte si extra ochranu a pohodlí ve svém voze.
Údaje
EAN číslo:
20257
doplňky