Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-FIAT DUCATO (1994-2006) GUMOVÉ KOBERCE (3 DÍLNÁ)-FIAT DUCATO (1994-2006) GUMOVÉ KOBERCE (1 DÍLNÁ)
FIAT DUCATO GUMOVÉ KOBERCE (1994-2006)
723
682

FIAT DUCATO GUMOVÉ KOBERCE (1994-2006)

-FIAT DUCATO (1994-2006) GUMOVÉ KOBERCE (3 DÍLNÁ)-FIAT DUCATO (1994-2006) GUMOVÉ KOBERCE (1 DÍLNÁ)
FIAT DUCATO (1994-2006) GUMOVÉ KOBERCE (3 dílná)
FIAT DUCATO (1994-2006) GUMOVÉ KOBERCE (3 dílná)
FIAT DUCATO (1994-2006) GUMOVÉ KOBERCE (1 dílná)
FIAT DUCATO (1994-2006) GUMOVÉ KOBERCE (1 dílná)
 • Rozměrově přesná gumová rohož, je vyrobena podle modelu vyrobeného pro konkrétní typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobe na pouze pro vaše auto. Není univerzální.
 • Chrání vaše auto kdykoli během roku v souladu s povětrnostními podmínkami.
 • Galerie zobrazuje originální fotografii produktu
 • Všechny gumové rohože jsou vyráběny na základě vlastního vzorku výrobce a dělají je na základě vlastního návrhu, protovypadají v závislosti na výrobci odlišně, ale rozměrová přesnost je stejná
 • Gumové autokoberece má 1,2 cm okraj
 • Dostupné jsou pouze v černé barvě
 • Gumový autokoberec má upevňovací body (patenty, fixace)
 • Na pryžových autokobercích mohou chybět fixace, na přání umíme dodat upevňovací kotouče jakéhokoli tvaru, designu i v barvě
 • Gumový autokoberec je snadno čistitelný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z továren v České republice, Polsku a Německu.
 • Naše hlavní značky jsou: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo dotazy, napište je do poznámek, která se vám ukáže na konci objednávky, a my je vezmeme v úvahu.

6
Úspory 41 Kč
682
723
Podrobnosti
Gumové Koberce Fiat Ducato je autokoberec prémiové kvality speciálně navržený pro modely Fiat Ducato od roku 1994 do roku 2006, číslo výrobku 20228. Gumové Koberce dokonale sedí na podlaze vozu a poskytuje ochranu před nečistotami, prachem a vlhkostí.

Autokoberce jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Gumové Koberce Fiat Ducato se snadno čistí, snadno se pere a udržuje v suchu. Materiál je odolný vůči skvrnám a opotřebení, takže si dlouhodobě zachovává svůj estetický vzhled. Autokoberce hrají důležitou roli při zachování designu interiéru vozu a komfortních prvků. Gumové Koberce Fiat Ducato svým krásným vzhledem a praktickým využitím přispívá ke stylovému a čistému designu interiéru vašeho vozu.

Autokoberec chrání před opotřebením a poškozením a chrání zážitek z interiéru vozu. Gumové koberečky Fiat Ducato se montují snadno, k instalaci nejsou potřeba žádné speciální nástroje ani odborné znalosti. Stačí ji položit na podlahu vozu a zajistit vhodnou rohoží a upevňovacími systémy.

Gumové Koberce Fiat Ducato je praktickým a estetickým doplňkem interiéru vozu , který usnadňuje udržování vozu v čistotě, chrání interiér vozu a přispívá k pohodlnějšímu a stylovějšímu designu prostoru pro cestující ve voze. Vyberte si gumové koberce Fiat Ducato, aby byl váš vůz vždy čistý a estetický a vy si mohli užívat pohodlí a styl jízdy!
Údaje
EAN číslo:
20228
doplňky