Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

TATRA PHOENIX GUMOVÉ KOBERCE (2014-)
TATRA PHOENIX GUMOVÉ KOBERCE (2014-)
692
650

TATRA PHOENIX GUMOVÉ KOBERCE (2014-)

TATRA PHOENIX GUMOVÉ KOBERCE (2014-)
TATRA PHOENIX (2014-) TGK GUMOVÉ KOBERCE
TATRA PHOENIX (2014-) TGK GUMOVÉ KOBERCE
 • Rozměrově přesná gumová rohož, je vyrobena podle modelu vyrobeného pro konkrétní typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobe na pouze pro vaše auto. Není univerzální.
 • Chrání vaše auto kdykoli během roku v souladu s povětrnostními podmínkami.
 • Galerie zobrazuje originální fotografii produktu
 • Všechny gumové rohože jsou vyráběny na základě vlastního vzorku výrobce a dělají je na základě vlastního návrhu, protovypadají v závislosti na výrobci odlišně, ale rozměrová přesnost je stejná
 • Gumové autokoberece má 1,2 cm okraj
 • Dostupné jsou pouze v černé barvě
 • Gumový autokoberec má upevňovací body (patenty, fixace)
 • Na pryžových autokobercích mohou chybět fixace, na přání umíme dodat upevňovací kotouče jakéhokoli tvaru, designu i v barvě
 • Gumový autokoberec je snadno čistitelný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z továren v České republice, Polsku a Německu.
 • Naše hlavní značky jsou: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo dotazy, napište je do poznámek, která se vám ukáže na konci objednávky, a my je vezmeme v úvahu.

6
Úspory 42 Kč
650
692
Podrobnosti
Gumové Koberce TATRA PHOENIX je vysoce kvalitní autodoplňek, který se vyrábí a distribuuje od roku 2014. Produktové číslo je 1002999 a zajišťuje čistotu a ochranu interiéru vozu s použitím vysoce kvalitních materiálů a precizní konstrukce.

Mezi pozornost je třeba vyzdvihnout odolnost a odolnost proti opotřebení vlastnosti gumové podložky. Gumové Koberce TATRA PHOENIX je vyrobena z kvalitního pryžového materiálu, díky čemuž je odolná proti opotřebení, oděru či jinému poškození, ke kterému dochází při každodenním používání. Díky tomu si dlouhodobě udržuje svůj nový stav a slouží vašemu vozu po mnoho let.

Gumové Koberce zajišťuje dokonalé přizpůsobení podlaze vozu, takže je nejen estetická, ale také funkční. Díky přesným rozměrům neklouže po podlaze a tím je cesta bezpečnější. Koberec se snadno čistí, stopy nečistot a znečištění lze snadno odstranit vlhkým hadříkem.

Mezi další přednosti pryžového koberce TATRA PHOENIX patří, že je voděodolný, takže ani nepromokne ve vlhkém počasí a díky svým deodorizačním vlastnostem vydrží v autě i dlouhodobě příjemnou vůni.

Je to známá a uznávaná značka na. trh s autodoplňky, který je zastoupen i pryžovou rohoží TATRA PHOENIX. Chcete-li si pořídit tento kvalitní produkt do svého vozu, vyberte si gumovou rohož TATRA PHOENIX a užívejte si čistotu a ochranu svého vozu!
Údaje
EAN číslo:
1002999